Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF432C16RB12K2/32
Zdjęcia 12 |
Kingston Fury KF432C16RB12K2/32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF432C16RB12K2/32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Renegade 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-12 | 353 zł |
KINGSTON FURY Renegade DDR4 32GB 3200MHz CL16 (Kit x2) Czarny | 469 zł |
Kingston FURY Renegade DDR4 32GB 3200MHz CL16 (Kit x2) Czarny | 438 zł |
Kingston Fury Renegade Kf432c16rb12k2/32 32gb 2x16gb Ddr4 3200mhz Ram Czar | 374 zł |
Pamięć KINGSTON (DIMM\DDR4\32 GB\3200MHz\1.35V\16 CL\Single) | 521 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF432C16RB12K2/32 | od 353 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF436C16RB12K2/32 | od 369 zł | 8 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF440C19RB12K2/32 | od 523 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF442C19RB12K2/32 | od 574 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF446C19RB12K2/32 | od 877 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →