Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB1/16
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF432C16BB1/16 2666 MHz CL16 Dual Rank 2666 MHz CL16 Single Rank 3200 MHz CL16 Dual Rank 3200 MHz CL16 Single Rank 3600 MHz CL18 3733 MHz CL19 |
|
Pojedyncza pamięć DDR z linii overclockerów Fury Beast, która zastąpiła popularną niegdyś serię HyperX Fury. Pozycjonowany jako wszechstronny produkt, który będzie wyglądał równie dobrze na poważnym komputerze do gier, komputerze multimedialnym lub stacji roboczej do edycji i renderowania. Pomimo demokratycznej ceny pamięć ta ma wysoką kontrolę jakości, dobrze się podkręca i jest niedroga.
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb jest w stanie pracować stabilnie przy efektywnym taktowaniu 3200 MHz, standardowym taktowaniu 16-18-18 i napięciu 1,35 V. Możliwe są inne ustawienia, w tym wyższe częstotliwości taktowania i dłuższe opóźnienia. Możesz je zmienić zarówno za pomocą ręcznych ustawień w BIOS-ie, jak i aktywując technologię XMP 2.0, która ma już profile podkręcania. Aby pamięć odpowiednio reagowała na przetaktowywanie, moduły pamięci i kontroler sterowania zostały pokryte aluminiowym radiatorem. Został zaprojektowany w tym samym rozpoznawalnym stylu, co pamięć HyperX Fury. W ten sposób Kingston wyraził szacunek dla legendy i zachował ciągłość serii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB1/16
Wszystkie ceny 14 →Kingston FURY Beast DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 sztuk) - I | 225 zł |
Kingston FURY Beast 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-062 | 173 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 16GB 3200MHz | 173 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 16GB 3200MHz KF432C16BB1 16 | 173 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF426C16BB1/16 | od 188 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF426C16BB/16 | od 177 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB1/16 | od 173 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB/16 | od 175 zł | 25 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF436C18BB/16 | od 190 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF437C19BB1/16 | od 237 zł | 5 oferty |