Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C36BBEK2-64
Відео 5Фото 6 |
Kingston Fury KF552C36BBEK2-64 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C36BBEK2-64
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 64GB(2*32GB)/5200 CL36 biała SAKIN506452BW | 960 zł |
Kingston Fury Beast White EXPO 64GB [2x32GB 5200MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR | 1 069 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 64GB(2*32GB)/5200 CL36 biała 108769 | 960 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR5, 64 GB, 5200MHz, CL36 (KF552C36BBEK2-64) | 986 zł |
Pamięć RAM DIMM DDR5 KINGSTON FURY Beast Black EXPO, 64 GB, 5200 MHz, CL36 | 1 025 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF548C38BBK2-64 | від 906 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C36BBEK2-64 | від 960 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK2-64 | від 929 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK4-64 | від 1 179 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C36BBEK2-64 | від 953 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C40BBK2-64 | від 970 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C30BBEK2-64 | від 1 209 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64 | від 1 042 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C40BBK2-64 | від 1 025 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF564C32BBK2-64 | від 1 388 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →