Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64
Відео 5Фото 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEK2-64 |
|
Комплект модулів швидкодіючої оперативної пам'яті стандарту DDR5 високої ємності з підвищеною тактовою частотою 6000 МГц і алюмінієвими радіаторами теплорозподільниками. Складається з кількох модулів сумарним об'ємом 64 Гб (2х32 Гб). Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2023 року, призначений для вимогливих геймерів, любителів оверклокінгу та ентузіастів.
Підійде для встановлення в недорогі робочі станції для створення/обробки цифрового контенту, а також багатоцільові домашні та ігрові системи. Заявлена тактова частота забезпечує пропускну здатність до 48 Гбіт/с, що позитивно позначається на загальній обчислювальній та ігровій продуктивності. Комплект модулів оперативної пам'яті Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64 має високу ступінь сумісності та здатний працювати в широкому асортименті конфігурацій, побудованих на основі процесорів Intel Core (12-го покоління та вище), а також процесорів AMD Ryzen (мікроархітектура) ). Для зручного автоматичного налаштування таймінгів підтримуються технології Intel XMP 3.0 та AMD EXPO. Невелика висота модулів 34,9 мм дозволяє встановлювати великогабаритні повітряні баштові CPU-кулери.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64
Усі ціни 13 →Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 64GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - AMD | 1 088 zł |
Kingston Fury Beast Black EXPO 64GB [2x32GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR | 1 089 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 64GB (2 x 32GB) 6000 CL36 Czarny | 1 049 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR5, 64 GB, 6000MHz, CL36 (KF560C36BWEK2-64) | 1 044 zł |
Pamięć RAM DIMM DDR5 KINGSTON FURY Beast Black EXPO, 64 GB, 6000 MHz, CL40 | 1 091 zł |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF548C38BBK2-64 | від 906 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C36BBEK2-64 | від 960 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK2-64 | від 929 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK4-64 | від 1 179 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C36BBEK2-64 | від 953 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C40BBK2-64 | від 970 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C30BBEK2-64 | від 1 209 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64 | від 1 042 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C40BBK2-64 | від 1 025 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF564C32BBK2-64 | від 1 388 zł | 1 пропозиція |