Pamięć RAM Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZRD416G3600HC18JDC01
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Team Group TLZRD416G3600HC18JDC01 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZRD416G3600HC18JDC01
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEAMGROUP Team T-Force Vulcan Z DDR4 Gaming Memory 2 x 8 GB 3600 Mhz 288 P | 262 zł |
Pamięć RAM TEAMGROUP T-Force Vulcan Z 16GB 3600MHz | 317 zł |
Pamięć RAM TEAMGROUP T-Force Vulcan Z 16GB 3600MHz TLZGD416G3600HC18JDC01 | 311 zł |
Pamięć TeamGroup Vulcan Z, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL18 (TLZRD416G3600HC18JD | 210 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb
Ceny na Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZRD416G3200HC16CDC01 | od 180 zł | 7 oferty | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZGD416G3200HC16FDC01 | od 212 zł | 1 oferta | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZRD416G3600HC18JDC01 | od 188 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →