Pamięć RAM Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 2x8Gb SP016GXLZU320BDC
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Silicon Power SP016GXLZU320BDC 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 2x8Gb SP016GXLZU320BDC
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power XPOWER Zenith moduł pamięci 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MHz SP0 | 269 zł |
Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 16GB (2 x 8GB) 3200 CL16 Czarny | 199 zł |
Pamięć Silicon Power XPOWER Zenith, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (SP016GXLZU | 189 zł |
Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 16GB (2 x 8GB) 3200 CL16 Czarny | 199 zł |
Silicon Power 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 XPOWER Zenith - darmowy odbiór w 2 | 209 zł |
Pamięć Silicon Power XPOWER Zenith, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (SP016GXLZU | 188 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 2x8Gb
Ceny na Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 2x8Gb SP016GXLZU320BDC | od 188 zł | 6 oferty | ||
Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 2x8Gb SP016GXLZU360BDC | od 215 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →