Pamięć RAM Crucial Pro DDR5 2x16Gb CP2K16G56C46U5
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Crucial CP2K16G56C46U5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Pro DDR5 2x16Gb CP2K16G56C46U5
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial PRO DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Dual Channel (2 sztuk) - AMD EXPO - | 557 zł |
Crucial Pro 32GB [2x16GB 5600MHz DDR5 CL46 DIMM] RD-DDR5-CUL-007 | 509 zł |
Crucial Pamięć DDR5 Pro 32GB/5600 (2*16GB) (16Gbit) o kodzie producenta CP | 567 zł |
Pamięć DDR5 Pro 32GB/5600 (2*16GB) (16Gbit) | 619 zł |
Pamięć DDR5 Pro 32GB/5600 (2*16GB) (16Gbit) | 602 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →