Pamięć RAM Crucial Value DDR4 1x4Gb CT4G4DFS8213
Crucial CT4G4DFS8213 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Crucial Value DDR4 1x4Gb
Ceny na Crucial Value DDR4 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR4 1x4Gb CT4G4DFS8213 | od 100 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR4 1x4Gb CT4G4RFS8213 | od 100 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR4 1x4Gb CT4G4DFS824A | od 64 zł | 12 oferty | ||
Crucial Value DDR4 1x4Gb CT4G4DFS8266 | od 66 zł | 8 oferty | ||
Crucial Value DDR4 1x4Gb CT4G4DFS6266 | od 60 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR4 1x4Gb CT4G4DFS632A | od 50 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →