Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD8213
Crucial CT16G4SFD8213 |
|
Uniwersalny, małogabarytowy moduł pamięci RAM w standardzie DDR4 SO-DIMM o pojemności 16 GB. Przeznaczony do stosowania w mobilnych i kompaktowych systemach stacjonarnych: laptopach, netbookach i miniPCach. W 2016 roku jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej kategorii cenowej, charakteryzujący się wysokim stopniem kompatybilności z szeroką gamą urządzeń. Moduł Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD8213 RAM ma standardowe 260-pinowe złącze interfejsu, niewielkie wymiary gabarytowe i minimalne rozpraszanie ciepła, co otwiera możliwość jego zastosowania w bardzo gęstych układach montażowych.
Może stabilnie pracować w zestawach dwukanałowych, co znacznie zwiększa przepustowość i zwiększa wydajność zarówno obliczeniową, jak i gamingową. Nadaje się do modernizacji istniejących systemów. Specyfikacje producenta gwarantują stabilną pracę przy efektywnej częstotliwości taktowania 2133 MHz przy taktowaniu CL15-15-15 przy napięciu zasilania 1,2 V. W tym trybie zapewniona jest przepustowość 17,0 Gb/s, co jest wystarczające dla większości podstawowych i laptopy średniej klasy. Producent deklaruje wysoki stopień kompatybilności z platformami mobilnymi opartymi na mobilnych procesorach Intel Core (od 6 do 13 generacji). Będzie mógł także pracować w konfiguracjach opartych o procesory AMD Ryzen z mikroarchitekturą Zen, Zen+, Zen 2 i Zen 3 (w tym procesory z rdzeniem wideo Vega).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD8213
Crucial 16GB DDR4 2133MHz PC4-17000 260-Pin Laptop SODIMM Memory CT16G4SFD | 128 zł |
New Crucial 16GB DDR4 2133MHz PC4-17000 Laptop SODIMM Memory Ram CT16G4SFD | 124 zł |
Crucial 32GB (2X 16GB) DDR4 2133MHz PC4-17000 Laptop SODIMM Memory CT16G4S | 240 zł |
Crucial CT16G4SFD8213.C16 16GB PC4-17000 DDR4-2133mhz SODIMM 260-Pin Memor | 200 zł |
New Crucial 32GB (2x16GB) DDR4 2133MHz PC4-17000 SODIMM Memory Ram CT16G4S | 235 zł |
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD8213 | od 124 zł | 5 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD824A | od 128 zł | 20 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4S24AM | od 200 zł | 7 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4TFD8266 | od 208 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4S266M | od 204 zł | 5 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD8266 | od 108 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFRA266 | od 190 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFS8266 | od 180 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFRA32A | od 136 zł | 15 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD832A | od 152 zł | 4 oferty |