Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFS8266
Crucial CT16G4SFS8266 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFS8266
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CT16G4SFS8266 CRUCIAL 16GB DDR4 2666 SODIMM LAPTOP MODULE | 180 zł |
Crucial CT16G4SFS8266 16GB DDR4-2666 PC4-21300 SODIMM Laptop Memory RAM | 220 zł |
Crucial 16GB DDR4-2666 SODIMM Memory (CT16G4SFS8266) | 240 zł |
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD8213 | od 124 zł | 5 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD824A | od 128 zł | 19 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4S24AM | od 200 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD8266 | od 108 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFRA266 | od 190 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFS8266 | od 180 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4TFD8266 | od 208 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4S266M | od 204 zł | 4 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFRA32A | od 136 zł | 16 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD832A | od 152 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →