Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD824A
Crucial CT16G4SFD824A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD824A
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 16GB Modul DDR4 SO-DIMM 2400MHz CL17 CT16G4SFD824A | 173 zł |
Crucial DDR4-2400 SODIMM SC - 16GB | 204 zł |
Pamięć RAM CRUCIAL 16GB 2400MHz CT16G4SFD824A | 179 zł |
Pamięć RAM CRUCIAL 16GB 2400MHz CT16G4SFD824A | 179 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD8213 | od 124 zł | 5 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD824A | od 128 zł | 20 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4S24AM | od 200 zł | 7 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4S266M | od 204 zł | 5 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD8266 | od 140 zł | 5 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFRA266 | od 190 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFS8266 | od 180 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4TFD8266 | od 217 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFRA32A | od 153 zł | 15 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD832A | od 152 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →