Pamięć RAM Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G48C40S5
Crucial CT2K16G48C40S5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G48C40S5
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Classic SODIMM DDR5-4800 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 sztuk) - | 474 zł |
Zestaw Crucial RAM 32 GB (2x16 GB) DDR5 4800 MHz CL40 Pamięć do laptopa CT | 554 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Micron Pamięć 32GB Kit 2x16GB DDR5-4800 SODIMM - PAC | 448 zł |
Crucial Ct2k16g48c40s5 32gb 2x16gb Ddr5 4800mhz Ram Posrebrzany 902820272 | 646 zł |
Pamięć CRUCIAL (SODIMM\DDR5\32 GB\4800MHz\1.1V\40 CL\DUAL) | 620 zł |
Crucial 32GB DDR5 4800 CL40 SO-DIMM | 579 zł |
Modyfikacje Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb
Ceny na Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G48C40S5 | od 448 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G52C42S5 | od 553 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G56C46S5 | od 518 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →