Pamięć RAM Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G48C40S5
Crucial CT32G48C40S5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G48C40S5
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 32GB Modul DDR5 SO-DIMM 4800MHz CL40 CT32G48C40S5 SODIMM Non-ECC | 494 zł |
Crucial Classic SODIMM DDR5-4800 - 32GB - CL40 - Single Channel (1 sztuk) | 478 zł |
Crucial 32GB [1x32GB 4800MHz DDR5 CL40 SODIMM] RD-DDR5SO-CUL-003 | 418 zł |
Pamięć CRUCIAL SODIMM DDR5 32GB 4800MHz 1.1V SINGLE | 622 zł |
Crucial 32GB DDR5 4800MHz SoDIMM Memory Module CT32G48C40S5 *NEW. SEALED* | 353 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb
Ceny na Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G48C40S5 | od 332 zł | 14 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G52C42S5 | od 410 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G56C46S5 | od 387 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →