Оперативна пам'ять Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb CT16G48C40S5
Crucial CT16G48C40S5 |
|
Оперативна пам'ять стандарту DDR5 мініатюрного формату SO-DIMM. Має оптимальний за сучасними мірками запас пам'яті в 16 ГБ, відноситься до середньої цінової категорії, але при цьому коштує дорожче аналогів класу DDR4. Розрахована на нарощування оперативної пам'яті в мініатюрних обчислювальних системах на кшталт ноутбуків, ультрабуків та міні-ПК, оснащених сучасними комплектуючими за допомогою даного типу пам'яті.
З коробки модуль запускається на тактовій частоті 4800 МГц з напругою 1.1 і таймінгами CL40-39-39. Завдяки численним архітектурним поліпшенням, вбудованій системі корекції помилок та виділеному контролеру PMIC пам'ять Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb забезпечує пропускну здатність майже 40 ГБ/c, істотно перевищуючи аналоги класу DDR4. Незважаючи на відсутність радіатора, може похвалитися невеликим заводським розгоном.
Завдяки своїм швидкісним показникам чудово підійде для розширення пам'яті в ігрових ноутбуках та ультрабуках преміумкласу. Виробник гарантує максимальну сумісність із процесорами Intel 12-го та 13-го покоління (Alder Lake та Raptor Lake), а також з новими процесорами AMD Ryzen 7000 (Zen 4), які були представлені публіці восени 2022 року. Це можуть бути процесори з інтегрованим відеоядром Intel HD або Radeon Vega.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Купити Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb CT16G48C40S5
Усі ціни 11 →Crucial Classic SODIMM DDR5-4800 - 16GB - CL40 - Single Channel (1 sztuk) | 235 zł |
Crucial Pamięć DDR5 SODIMM 16GB/4800 CL40 (16Gbit) SBCRC501648VR10 | 197 zł |
Crucial 16GB [1x16GB 4800MHz DDR5 CL40 SODIMM] RD-DDR5SO-CUL-002 | 200 zł |
Crucial Pamięć DDR5 SODIMM 16GB/4800 CL40 (16Gbit) 76012 | 197 zł |
Crucial DDR5 16GB 4800 CL40 SODIMM Zielony | 200 zł |
Модификації Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb CT16G48C40S5 | від 180 zł | 11 пропозицій | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb CT16G52C42S5 | від 260 zł | 10 пропозицій | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb CT16G56C46S5 | від 220 zł | 12 пропозицій |