Pamięć RAM Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L81S
Patriot Memory PSD34G1600L81S |
|
Kompaktowy i energooszczędny moduł pamięci 4 GB SO-DIMM DDR3 Low Voltage, który może pracować stabilnie z częstotliwością 1600 MHz. Producent pozycjonuje jako produkt podstawowej półki cenowej 2016 roku. Przeznaczony do zwiększania ilości pamięci RAM w laptopach, netbookach i nettopach. Nadaje się do użytku w kompaktowych systemach miniPC. Wydajność jest gwarantowana przy 1600 MHz z taktowaniem CL11-11-11.
DDR3-1600 różni się od zwykłych modułów SO-DIMM możliwością pracy przy obniżonym napięciu zasilania 1,35 V (normalna praca możliwa jest również przy standardowym napięciu 1,5 V). Dzięki niskiemu rozpraszaniu ciepła, moduł pamięci Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 praktycznie się nie nagrzewa, dzięki czemu może być używany w układach o bardzo dużej gęstości. Zapewnia imponującą przepustowość 12,8 Gb/s, która jest wystarczająca dla biurowych, ogólnych systemów mobilnych i gier. Może pracować w ramach dwu- lub trzykanałowych zestawów, które zwielokrotniają wydajność podsystemu pamięci. Kompatybilny z rozwiązaniami Intel Core (od drugiej do czwartej generacji), a także z platformami mobilnymi AMD Turion II, Athlon II i APU A-Series.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L81S
Wszystkie ceny 7 →Patriot Memory Moduł pamięci 4 GB DDR3-1600 4 GB DDR3 1600 MHz PSD34G1600L | 77 zł |
Pamięć do laptopa Patriot Signature, SODIMM, DDR3L, 4 GB, 1600 MHz, CL11 ( | 100 zł |
Patriot Signature Line DDR3 4GB 1600 CL11 | 100 zł |
PATRIOT Memory DDR3 4GB SO-DIMM 1600 MHz PSD34G1600L81S PC3-12800 - NEW Re | 72 zł |
Pamięć SODIMM DDR3 PATRIOT PSD34G1600L81S, 4 GB, 1600 MHz, CL11 | 51 zł |
Patriot Signature Line DDR3 4GB 1600 CL11 | 100 zł |
Patriot Signature, SODIMM, DDR3L, 4 GB, 1600 MHz, CL11 | 86 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ceny na Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G13332S | od 52 zł | 10 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L2S | od 49 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G16002S | od 51 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081S | od 49 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081H | od 53 zł | 9 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L81S | od 51 zł | 8 oferty |