Pamięć RAM Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G16002S
Patriot Memory PSD34G16002S |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G16002S
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Signature Line | 83 zł |
Pamięć do laptopa Patriot Signature, SODIMM, DDR3, 4 GB, 1600 MHz, CL11 (P | 62 zł |
Pamięć SODIMM DDR3 PATRIOT, 4 GB, 1600 MHz, 11 CL | 54 zł |
Patriot SODIMM DDR3 4GB Signature 1600MHz CL11 | 67 zł |
Patriot SIGNATURE DDR3 SO-DIMM 4GB 1600MHz (1x4GB) PSD34G16002S | 89 zł |
Pamięć RAM Patriot SO-DIMM DDR3 4GB 1600MHz PSD34G16002S | 51 zł |
Pamięć PATRIOT SODIMM DDR3 4GB 1600MHz 11CL 1.5V SINGLE | 59 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ceny na Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G13332S | od 52 zł | 10 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L2S | od 49 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G16002S | od 51 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081S | od 49 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081H | od 53 zł | 9 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L81S | od 51 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →