Pamięć RAM G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 1x8Gb F3-1600C9S-8GRSL
G.Skill F3-1600C9S-8GRSL |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 1x8Gb F3-1600C9S-8GRSL
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill Ripjaws3 SO DDR3L-1600 SC - 8GB | 101 zł |
G.SKILL Pamięć SODIMM - DDR3 8GB 1600MHz SBGSK3G08000005 | 74 zł |
G.Skill Ripjaws DDR3 8GB 1600 CL9 SODIMM | 80 zł |
G.SKILL Pamięć SODIMM - DDR3 8GB 1600MHz 73262 | 74 zł |
Pamięć SODIMM DDR3L G.SKILL Ripjaws, 8 GB, 1600 MHz, CL9 | 79 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 1x8Gb F3-1600C9S-8GRSL | od 74 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 1x8Gb F3-1600C11S-8GRSL | od 85 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 1x8Gb F3-1866C11S-8GRSL | od 80 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →