Pamięć RAM Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081H
Patriot Memory PSD34G160081H |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot PSD34G16002 4 GB PC3-12800 1600 MHz DIMM PSD34G160081 | 88 zł |
Patriot Signature Line DDR3 4GB 1600 CL11 | 75 zł |
2X Patriot Signature 4GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) CL11 DIMM Memory PSD34G1 | 100 zł |
Pamięć DIMM DDR3 PATRIOT Signature, 4 GB, 1600 MHz, 11 CL | 65 zł |
Patriot Signature Line DDR3 4GB 1600 CL11 | 75 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ceny na Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G13332S | od 52 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L2S | od 49 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G16002S | od 51 zł | 5 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081S | od 49 zł | 5 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081H | od 65 zł | 6 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L81S | od 51 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →