Pamięć RAM Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081S
Patriot Memory PSD34G160081S |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot SODIMM DDR3 4GB Signature 1600MHz CL11 SBPAT3G0401 | 49 zł |
Patriot SODIMM DDR3 4GB Signature 1600MHz CL11 34537 | 49 zł |
Patriot Signature Line DDR3 4GB 1600 CL11 SODIMM | 50 zł |
Patriot DDR3 4GB 1600MHZ SIGNATURE SODIMM CL11 | 53 zł |
Patriot Signature Line DDR3 4GB 1600 CL11 SODIMM | 55 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ceny na Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G13332S | od 52 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L2S | od 49 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G16002S | od 51 zł | 5 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081S | od 49 zł | 5 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G160081H | od 65 zł | 6 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L81S | od 51 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →