Pamięć RAM Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G360C0K
Zdjęcia 3 |
Patriot Memory PVE2416G360C0K 3200 MHz CL18 3600 MHz CL20 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G360C0K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Viper Elite II DDR4 16GB (2x8GB) 3600 CL20 Czerwony | 215 zł |
Pamięć Patriot Viper Elite II, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL20 (PVE2416G360C0K) | 197 zł |
Patriot Viper Elite II DDR4 16GB (2x8GB) 3600 CL20 Czerwony | 215 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb
Ceny na Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G320C8K | od 182 zł | 6 oferty | ||
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G360C0K | od 197 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →