Pamięć RAM Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G320C8K
Zdjęcia 3 |
Patriot Memory PVE2416G320C8K |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G320C8K
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Viper Elite II Red 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL18 1.2V DIMM] RD-DDR | 207 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Elite II 16GB 3200Mhz | 213 zł |
Patriot Viper Elite II DDR4 16GB (2x8GB) 3200 CL18 Czerwony | 209 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Elite II 16GB 3200Mhz PVE2416G320C8K | 207 zł |
Pamięć Patriot Viper Elite II, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL18 (PVE2416G320C8K) | 182 zł |
Patriot Viper Elite II DDR4 16GB (2x8GB) 3200 CL18 Czerwony | 209 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb
Ceny na Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G266C6K | od 176 zł | 1 oferta | ||
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G320C8K | od 182 zł | 7 oferty | ||
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G360C0K | od 197 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →