Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3000C16
Wideo 11Zdjęcia 10 |
Corsair CMK16GX4M2D3000C16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3000C16
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Vengeance LPX DDR4-3000 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 sztuk) - I | 225 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance LPX DDR4 16GB/3000(2x8GB) CL16 SACRR4G16RDRB | 197 zł |
Corsair Vengeance LPX 16GB Black [2x8GB 3000MHz DDR4 CL16 1.2V DIMM] RD-DD | 194 zł |
Pamięć RAM CORSAIR 16GB 3000MHz Vengeance LPX (CMK16GX4M2D3000C16) | 194 zł |
CORSAIR DDR4 Vengeance LPX CL16 CMK16GX4M2D3000C16 | 204 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2133C13 | od 186 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C14 | od 183 zł | 19 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C16 | od 185 zł | 18 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2666C16 | od 186 zł | 24 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2666C16 | od 282 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2933C16 | od 210 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3000C15 | od 208 zł | 18 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3000C16 | od 194 zł | 25 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3200C16 | od 184 zł | 48 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2E3200C16 | od 179 zł | 26 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3200C16 | od 199 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16 | od 231 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C18 | od 202 zł | 15 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3600C18 | od 175 zł | 11 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2C3600C20 | od 435 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z4000C18 | od 383 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →