Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Corsair CMH32GX5M2D6000C36 5200 MHz CL40 5200 MHz CL40 EXPO 5600 MHz CL36 5600 MHz CL36 5600 MHz CL36 EXPO 5600 MHz CL40 EXPO 5600 MHz CL40 Intel 600 5600 MHz CL40 Intel 700 6000 MHz CL30 6000 MHz CL30 (30-36-36) 6000 MHz CL36 (36-36-36) 6000 MHz CL36 (36-38-38) 6000 MHz CL36 (36-44-44) 6000 MHz CL36 6000 MHz CL36 EXPO 6000 MHz CL40 6200 MHz CL36 (36-39-39) 6200 MHz CL36 (36-46-46) 6400 MHz CL32 6400 MHz CL36 6600 MHz CL38 6800 MHz CL40 7000 MHz CL34 7200 MHz CL34 |
|
Stylowy zestaw modułów do szybkiego podkręcania pamięci RAM DDR5, która może normalnie pracować w trybie dwukanałowym z wysoką efektywną częstotliwością taktowania 6000 MHz. Składa się z dwóch modułów peer-to-peer o pojemności 16 GB każdy (łącznie 32 GB). Oprócz imponującej przepustowości 48 Gb/s, posiada sterowane oświetlenie LED RGB Corsair iCUE. Producent pozycjonuje go jako produkt z wyższej półki cenowej roku 2023, przeznaczony dla entuzjastów modowania, wymagających graczy i entuzjastów overclockingu, którzy wiedzą, jak uzyskać wzrost wydajności poprzez efektywne podkręcanie głównych podzespołów systemu.
Zestaw pamięci RAM Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16 Gb CMH32GX5M2D6000C36 najlepiej nadaje się do stosowania w grach i systemach demonstracyjnych. Imponująca całkowita pojemność pamięci (32 GB) wystarczy do większości profesjonalnych aplikacji i wszelkich popularnych projektów gamingowych. Obsługuje technologie automatycznej regulacji taktowania Intel XMP 3.0 i AMD EXPO. Na płytach głównych nie obsługujących tej technologii moduły będą działać w trybie domyślnym przy 4800 MHz (CL40-40-40-77 przy 1,1 V). W takim przypadku, aby ustawić standardowy tryb 6000 MHz (CL36-36-36-76), konieczne będzie ręczne skonfigurowanie parametrów UEFI BIOS. Przy wyborze chłodzenia procesora należy wziąć pod uwagę niestandardową wysokość modułów (56 mm).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36
Wszystkie ceny 12 →Corsair Vengeance RGB 32GB [2x16GB 6000MHZ CL36 DIMM] RD-DDR5-COR-006 | 656 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance RGB 32GB 6000MHz | 609 zł |
No name Corsair Vengeance RGB 32 GB (2 zestawy) DDR | 778 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance RGB 32GB 6000MHz | 609 zł |
Corsair Vengeance RGB DDR5 6000 C36 32GB (2 x 16GB) Czarny | 609 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200C40 | od 458 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200Z40K | od 565 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36K | od 639 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36 | od 635 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z36K | od 595 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z40 | od 507 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40 | od 592 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40K | od 586 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000Z30K | od 579 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C30 | od 649 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36 | od 609 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C36 | od 646 zł | 6 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000C36 | od 549 zł | 22 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000Z36K | od 606 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000Z36 | od 556 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C40 | od 749 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6200C36 | od 635 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6200C36 | od 650 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C32 | od 619 zł | 18 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C36 | od 586 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6600C38 | od 637 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6800C40 | od 799 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7000C34 | od 769 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7200C34 | od 719 zł | 10 oferty |