Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000Z36
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Corsair CMH32GX5M2E6000Z36 5200 MHz CL40 5200 MHz CL40 EXPO 5600 MHz CL36 5600 MHz CL36 5600 MHz CL36 EXPO 5600 MHz CL40 EXPO 5600 MHz CL40 Intel 600 5600 MHz CL40 Intel 700 6000 MHz CL30 6000 MHz CL30 (30-36-36) 6000 MHz CL36 (36-36-36) 6000 MHz CL36 (36-38-38) 6000 MHz CL36 (36-44-44) 6000 MHz CL36 6000 MHz CL36 EXPO 6000 MHz CL40 6200 MHz CL36 (36-39-39) 6200 MHz CL36 (36-46-46) 6400 MHz CL32 6400 MHz CL36 6600 MHz CL38 6800 MHz CL40 7000 MHz CL34 7200 MHz CL34 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000Z36
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 RAM 32GB 2x16GB 6000MHz CL36 AMD EXPO Pamięć Ko | 556 zł |
Corsair Pamięć DDR5 Vengeance RGB 32GB/6000 (2x16GB) CL36 AMD EXPO SACRR50 | 569 zł |
CORSAIR DDR5 Vengeance RGB 32GB/6000 (2x16GB) CL36 AMD EXPO CMH32GX5M2E600 | 578 zł |
Corsair Pamięć DDR5 Vengeance RGB 32GB/6000 (2x16GB) CL36 AMD EXPO 118371 | 569 zł |
Pamięć DDR5 Vengeance RGB 32GB/6000 (2x16GB) CL36 AMD EXPO | 568 zł |
Corsair Pc6000 Vengeance Rgb Cmh32gx5m2e6000z36 32gb 2x16gb Ddr5 6000mhz R | 621 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! corsair Pamięć DDR5 Vengeance RGB 32GB/6000 (2x16GB) C | 585 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200C40 | od 458 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200Z40K | od 565 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36 | od 635 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36K | od 639 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z36K | od 595 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z40 | od 507 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40 | od 592 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40K | od 586 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000Z30K | od 579 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C30 | od 649 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36 | od 609 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C36 | od 646 zł | 6 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000C36 | od 549 zł | 22 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000Z36K | od 606 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000Z36 | od 556 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C40 | od 749 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6200C36 | od 635 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6200C36 | od 650 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C32 | od 619 zł | 18 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C36 | od 586 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6600C38 | od 637 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6800C40 | od 799 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7000C34 | od 769 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7200C34 | od 700 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →