Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK
Відео 12Фото 21 |
G.Skill F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK 5200 МГц CL36 (36-36-36-83) 5600 МГц CL28 5600 МГц CL30 5600 МГц CL36 (36-36-36-76) 5600 МГц CL36 (36-36-36-89) 5600 МГц CL40 (40-40-40-89) 6000 МГц CL30 6000 МГц CL32 (32-38-38-96) 6000 МГц CL36 (36-36-36-96) 6000 МГц CL40 (40-40-40-96) 6400 МГц CL32 6600 МГц CL34 6800 МГц CL34 7200 МГц CL34 7600 МГц CL36 7800 МГц CL36 8000 МГц CL38 |
|
У серії Trident тайванський виробник G.Skill випускає виключно флагманську ОЗП для ентузіастів, які шукають найкращі комплектуючі без огляду на ціну. Цей комплект не виняток ― він відноситься до все ще рідкісного за мірками 2022 року формату DDR5, який розрахований виключно на ентузіастів та власників флагманських ПК з передовими комплектуючими. Зокрема, для його коректної роботи потрібна материнська плата з підтримкою формату DDR5 та профілів XMP 3.0.
У комплект G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb входить пара модулів DDR5 ємністю по 16 ГБ кожен. Від ОЗП Trident DDR4 цей комплект відрізняється набагато вищою штатною частотою, збільшеною пропускною здатністю (44 800 МБ/с) та більшою максимальною ємністю. Також вона підтримує технологію корекції помилок (ODECC) та XMP 3.0, а в самих модулях використовуються ефективніші мікросхеми управління живленням. Завдяки цьому комплект Trident Z5 RGB працює на частоті 5600 МГц (таймінги CL36) при напрузі 1.2 В. Для підвищення працездатності та зниження рівня нагріву обидва модулі ОЗП оснащені низькопрофільними металевими радіаторами, які ефективно охолоджують чипи пам'яті та центральний контролер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK
Усі ціни 11 →G.Skill Trident Z5 RGB DDR5-5600 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - | 596 zł |
G.Skill Trident Z5 RGB 32GB [2x16GB 5600MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR5-GSK-01 | 604 zł |
Pamięć G.Skill Trident Z5 RGB, DDR5, 32 GB, 5600MHz, CL36 (F5-5600J3636C16 | 549 zł |
G.Skill Trident Z5 RGB Black DDR5 32GB (2 x 16GB) 5600 CL36 Czarny | 559 zł |
G.SKILL Trident Z5 RGB srebrny 32 GB zestaw (2x16 GB) moduł pamięci DDR5-5 | 661 zł |
Модификації G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-TZ5RK | від 568 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5RS | від 726 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5RK | від 607 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-TZ5RK | від 1 223 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK | від 549 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-TZ5RK | від 539 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS | від 588 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK | від 601 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK | від 549 zł | 19 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK | від 569 zł | 10 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK | від 610 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-TZ5RK | від 628 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK | від 667 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK | від 685 zł | 10 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7600J3646G16GX2-TZ5RS | від 799 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7800J3646H16GX2-TZ5RS | від 919 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK | від 1 291 zł | 4 пропозиції |