Оперативна пам'ять Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFRA32A
Crucial CT16G4SFRA32A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFRA32A
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Crucial DDR4-3200 SODIMM SC - 16GB | 187 zł |
Crucial Pamięć DDR4 SODIMM 16GB/3200 SBCRC4G1632VR10 | 167 zł |
Crucial DDR4 16GB 3200 CL22 SODIMM Zielony | 170 zł |
Crucial 16GB[1x16GB 3200MHZ DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-CUL-055 | 173 zł |
Crucial Pamięć DDR4 SODIMM 16GB/3200 SBCRC4G1632VR10 | 170 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD8213 | від 124 zł | 5 пропозицій | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD824A | від 128 zł | 18 пропозицій | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4S24AM | від 191 zł | 8 пропозицій | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4TFD8266 | від 200 zł | 1 пропозиція | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4S266M | від 198 zł | 4 пропозиції | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD8266 | від 140 zł | 6 пропозицій | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFRA266 | від 190 zł | 3 пропозиції | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFS8266 | від 180 zł | 3 пропозиції | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFRA32A | від 156 zł | 16 пропозицій | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x16Gb CT16G4SFD832A | від 152 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо