SSD Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G 500 ГБ з радіатором
Відео 14Фото 25 |
Kingston Fury SFYRSK/500G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G 500 ГБ з радіатором
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G Dysk Ssd Czarny 500 GB | 322 zł |
Dysk SSD Kingston Fury Renegade 500GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (SFYRSK/ | 412 zł |
Kingston 500G RENEGADE PCIe 4.0 NVMe SSD W/ HEATSINK | 429 zł |
Kingston 500gb Ssd M.2 Posrebrzany SFYRSK/500G | 440 zł |
Kingston 500G RENEGADE PCIe 4.0 NVMe SSD W/ HEATSINK | 433 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G
Ціни на Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 ГБ без радіатора | від 333 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G 500 ГБ з радіатором | від 322 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRS/1000G 1 ТБ без радіатора | від 363 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/1000G 1 ТБ з радіатором | від 579 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G 2 ТБ без радіатора | від 729 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 ТБ з радіатором | від 912 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/4000G 4 ТБ без радіатора | від 1 575 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 ТБ з радіатором | від 1 800 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →