SSD Verbatim Vi7000G 49368 2 TB
Zdjęcia 7 |
Verbatim 49368 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Verbatim Vi7000G 49368
Ceny na Verbatim Vi7000G 49368 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Vi7000G 49367 1 TB | od 350 zł | 12 oferty | ||
Verbatim Vi7000G 49368 2 TB | od 760 zł | 2 oferty | ||
Verbatim Vi7000G 49369 4 TB | od 1 280 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →