SSD Verbatim Store n Go USB 3.2 53249 256 GB
Zdjęcia 6 |
Verbatim 53249 |
|
W pakiecie znajduje się oprogramowanie Nero Backup, za pomocą którego w dowolnym momencie możesz wykonać kopię zapasową wszystkich plików.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Go USB 3.2 53249 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Store n Go Portable SSD 256 GB czarny zewnętrzny dysk SSD USB 30 | 141 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Verbatim Store 'n' Go Portable 256GB Czarny (53249) | 141 zł |
zewnętrzny dysk SSD Verbatim Store 'n' Go Portable 256GB (53249) Czarny | 185 zł |
Verbatim Store N Go 256gb Usb 3.2 Ssd Czarny 53249 | 201 zł |
Modyfikacje Verbatim Store n Go USB 3.2 53249
Ceny na Verbatim Store n Go USB 3.2 53249 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go USB 3.2 53249 256 GB | od 141 zł | 4 oferty | ||
Verbatim Store n Go USB 3.2 53250 512 GB | od 212 zł | 9 oferty | ||
Verbatim Store n Go USB 3.2 53230 1 TB | od 319 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →