SSD Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD002T0C101 2 TB
Wideo 6 | 609 zł Kup! DARMOWA DOSTAWA ! - ! TEAM GROUP MP33 Pro 2TB PCIe Gen3 x4 NVMe M.2 SSD 21www.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Team Group TM8FPD002T0C101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD002T0C101
Ceny na Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD002T0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD512G0C101 512 GB | od 200 zł | 3 oferty | ||
Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD001T0C101 1 TB | od 307 zł | 4 oferty | ||
Team Group MP33 PRO M.2 TM8FPD002T0C101 2 TB | od 609 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →