SSD KIOXIA Exceria G2 LRC20Z002TG8 2 TB
KIOXIA LRC20Z002TG8 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria G2 LRC20Z002TG8 2 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KIOXIA - SSD OCZ BRANDED EXCERIA NVMETM GEN 2 2TB M2 2280 LRC20Z002TG8 | 601 zł |
Kioxia EXCERIA G2 SSD - 2TB - PCIe 3.1 - M.2 2280 | 564 zł |
KIOXIA SSD KIOXIA Exceria (G2) NVMe M.2 2TB | 612 zł |
SSD KIOXIA Exceria (G2) NVMe M.2 2TB | 669 zł |
Kioxia Exceria Plus G2 1tb Ssd M.2 Posrebrzany LRC20Z002TG8 | 529 zł |
KIOXIA 2TB M.2 PCIe NVMe EXCERIA G2 - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego pro | 509 zł |
Modyfikacje KIOXIA Exceria G2 LRC20Z002TG8
Ceny na KIOXIA Exceria G2 LRC20Z002TG8 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria G2 LRC20Z001TG8 1 TB | od 259 zł | 22 oferty | ||
KIOXIA Exceria G2 LRC20Z002TG8 2 TB | od 509 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →