SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 TB
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Patriot Memory P300P2TBM28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 TB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot P300 M2 PCIe Gen 3x4 2 TB SSD P300P2TBM28 | 637 zł |
Patriot P300 SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 3.0 | 607 zł |
Patriot Dysk SSD P300 2TB M.2 PCIe Gen 3 x4 2100/1650 DGPATWKT02P3002 | 586 zł |
Patriot P300 2TB HD-SSDM2-PDP-045 | 588 zł |
Dysk PATRIOT P300 2TB SSD | 599 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28
Ceny na Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 GB | od 67 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 GB | od 100 zł | 17 oferty | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 GB | od 159 zł | 17 oferty | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 TB | od 294 zł | 17 oferty | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 TB | od 539 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →