SSD Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 GB
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Patriot Memory PBE960GS25SSDR 2021 rokBurst |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 GB
Wszystkie ceny 7 →Patriot SSD 960GB Burst Elite 450/320MB/s SATA III 2.5 DGPATWB960BURS2 | 288 zł |
Dysk PATRIOT Burst Elite 960GB SSD | 298 zł |
Patriot Burst Elite 960GB HD-SSD25-PDP-078 | 298 zł |
Dysk Wewnętrzny Ssd Patriot Burst Elite Pbe960Gs25Ssdr, 2.5', Sata Iii, 96 | 268 zł |
Patriot SSD 960GB Burst Elite 450/320MB/s SATA III 2.5 59473 | 288 zł |
Dysk PATRIOT Burst Elite 960GB SSD | 298 zł |
Dysk PATRIOT Burst Elite 960GB SSD PBE960GS25SSDR | 298 zł |
Tanie i smaczne
Patriot Memory Burst Elite to jeden z najtańszych dysków SSD 2,5” na rynku obsługujący złącza SATA 3. Producent pozycjonuje go jako niedrogi i niezawodny dysk systemowy w komputerze stacjonarnym lub laptopie, którego nie trzeba codziennie nadpisywać 300 - 500 GB dane. Oczywiście koszt urządzenia odciska piętno na charakterystyce, więc kupujący będzie musiał pogodzić się z pewnymi niuansami w pracy.
Korzystanie z różnych typów pamięci
Na przykład dyski używają jednego układu pamięci, chociaż w większości urządzeń tej wielkości producenci wolą używać dwóch układów pamięci flash. Nie jest też do końca jasne, o jakim typie pamięci mówimy. Na oficjalnej stronie producent nie podaje bezpośrednich informacji na ten temat, w recenzjach można znaleźć informacje zarówno o pamięci TLC, jak i prostszej pamięci QLC, co może być mylące.
Poważna ilość pamięci podręcznej SLC
Kontroler to popularny 4-kanałowy układ Silicon Motion SM2259XT w sektorze budżetowym, który obsługuje technologię buforowania SLC, może współpracować z obydwoma typami pamięci (TLC i QLC), ale nie obsługuje buforowania DRAM. Zamiast tego producent przeznaczył prawie jedną czwartą (!) całkowitej pojemności dysku na dynamiczną pamięć podręczną SLC. To bardzo przyzwoity posiłek. Wynika to z faktu, że po zapełnieniu pamięci podręcznej prędkość działania urządzenia spada prawie 10-krotnie, dorównując konwencjonalnym dyskom twardym.
Modyfikacje Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR
Ceny na Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 GB | od 53 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE240GS25SSDR 240 GB | od 85 zł | 14 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 GB | od 140 zł | 15 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 GB | od 268 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR 1.92 TB | od 520 zł | 6 oferty |