SSD Patriot Memory Transporter PTP512GPEC 512 GB
Patriot Memory PTP512GPEC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Patriot Memory Transporter PTP512GPEC
Ceny na Patriot Memory Transporter PTP512GPEC |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Transporter PTP512GPEC 512 GB | od 275 zł | 2 oferty | ||
Patriot Memory Transporter PTP1TBPEC 1 TB | od 367 zł | 1 oferta | ||
Patriot Memory Transporter PTP2TBPEC 2 TB | od 592 zł | 3 oferty |
Polecamy