SSD GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 TB
Wideo 1Zdjęcia 6 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 TB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOODRAM IRDM PRO SLIM M2 PCIe 4x4 NVMe 4TB HD-SSDM2-GR-081 | 1 396 zł |
Dysk do PS5 GOODRAM IRDM Pro Slim 4TB SSD | 1 399 zł |
Dysk do PS5 GOODRAM IRDM Pro Slim 4TB SSD IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 | 1 399 zł |
Dysk SSD GoodRam IRDM PRO Slim 4TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (IRP-SSDPR- | 1 430 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80
Ceny na GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 TB | od 338 zł | 17 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 TB | od 664 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 TB | od 1 361 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →