SSD GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 GB
Zdjęcia 6 |
GOODRAM SSDPR-CX400-512-G2 2022 rokCX (stabilne 2.5") |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 GB
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOODRAM Dysk SSD GOODRAM CX400 GEN.2 512GB SATA III 2.5 SSDPR-CX400-512-G2 | 165 zł |
GOODRAM Dysk SSD CX400-G2 512GB SATA3 2,5 7mm DGGODWB512CX4G2 | 138 zł |
GOODRAM CX400 Gen.2 512GB HD-SSD25-GR-138 | 140 zł |
Dysk GOODRAM CX400 512GB SSD | 150 zł |
Dysk wewnętrzny SSD 512GB SATA III 2,5' 550/500 MB/s GOODRAM CX400 SSDPR-C | 141 zł |
pokaż 19 ofert
Modyfikacje GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2
Ceny na GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 GB | od 60 zł | 29 oferty | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 256 GB | od 89 zł | 22 oferty | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 GB | od 136 zł | 25 oferty | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 1 TB | od 186 zł | 26 oferty | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 TB | od 519 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →