SSD WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 TB bez radiatora
Wideo 19Zdjęcia 6 |
WD WDS400T2X0E |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 TB bez radiatora
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD SN850X 4TB M2 2280 PCIe Gen4 NVMe Gaming SSD do 7300 MB/s prędkość odcz | 1 370 zł |
WD Black SN850X SSD - 4TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 - Bez radiatora | 1 499 zł |
WD Black SN850X M.2 PCIe NVMe 4TB HD-SSDM2-WD-121 | 1 459 zł |
Dysk WD Black SN850X 4TB SSD | 1 399 zł |
Dysk WD Black SN850X 4TB SSD | 1 399 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Black SN850X WDS400T2X0E
Ceny na WD Black SN850X WDS400T2X0E |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850X WDS100T2X0E 1 TB bez radiatora | od 339 zł | 27 oferty | ||
WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 TB z chłodnicą | od 469 zł | 29 oferty | ||
WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 TB bez radiatora | od 698 zł | 30 oferty | ||
WD Black SN850X WDS200T2XHE 2 TB z chłodnicą | od 814 zł | 30 oferty | ||
WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 TB bez radiatora | od 1 370 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →