SSD Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 2 TB
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Apacer AP2TBAS2280P4UPRO-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD 2TB 35/30G AS2280P4U P M2 APA AP2TBAS2280P4UPRO-1 | 914 zł |
Dysk SSD Apacer AS2280P4U Pro 2TB M.2 PCIe Gen3x4 2280 (3500/3000 MB/s) 3D | 683 zł |
Apacer 2TB M.2 PCIe NVMe AS2280P4U Pro - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 679 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1
Ceny na Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 512 GB | od 191 zł | 5 oferty | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP1TBAS2280P4UPRO-1 1 TB | od 329 zł | 3 oferty | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 2 TB | od 679 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →