SSD Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 512 GB
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Apacer AP512GAS2280P4UPRO-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD 512 GB 35/23G AS2280P4U P M2 APA AP512GAS2280P4UPRO-1 | 279 zł |
Dysk SSD Apacer AS2280P4U Pro 512GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (AP512GAS2 | 191 zł |
Dysk SSD Apacer AS2280P4U Pro 512GB M.2 PCIe Gen3x4 2280 (3500/2300 MB/s) | 209 zł |
Dysk SSD Apacer AS2280P4U Pro 512GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (AP512GAS2 | 192 zł |
Apacer 512GB M.2 PCIe NVMe AS2280P4U Pro - darmowy odbiór w 22 miastach i | 209 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1
Ceny na Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 512 GB | od 191 zł | 5 oferty | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP1TBAS2280P4UPRO-1 1 TB | od 329 zł | 3 oferty | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 2 TB | od 679 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →