SSD Apacer Panther AS350X AP512GAS350XR 512 GB
Zdjęcia 3 |
Apacer AP512GAS350XR 2021 rokPanther (budżetowe 2,5") |
|
Wewnętrzny dysk SSD Apacer o pojemności 512 GB można uznać za rozwiązanie budżetowe. Podkreśla to również przynależność do autorskiej linii Panther, która łączy stosunkowo proste dyski SSD w 2,5-calowej obudowie z oryginalną konstrukcją obudowy. Wykorzystuje pamięć flash 3D TLC NAND i interfejs SATA 3, który jest wstecznie kompatybilny z wcześniejszymi standardami. Funkcja ta umożliwia zarówno modernizację dość starych komputerów, jak i tworzenie nowych systemów biurowych lub domowych klasy podstawowej.
Jednocześnie niewielka grubość (7 mm), niewielka waga i niski pobór mocy umożliwiają instalację dysku SSD Apacer Panther AS350X AP512GAS350XR 512 GB w laptopach. Prędkości szczytowe mogą osiągnąć do 560 MB/s odczytu i 540 MB/s zapisu, znacznie przewyższając tradycyjne dyski twarde (HDD). Dysk dobrze radzi sobie z jednoczesnym kopiowaniem dużej liczby plików, co potwierdzają przyzwoite IOPS. Ogólna wysoka niezawodność modelu jest wzmocniona nie tylko 3-letnią gwarancją, ale także solidnym gwarantowanym zasobem nadpisywania (TBW), sięgającym 425 TB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Kup Apacer Panther AS350X AP512GAS350XR 512 GB
Disque Dur SSD Apacer AS350X 512Go AP512GAS350XR-1 | 197 zł |
Apacer AS350X 512GB SATA | 239 zł |
Apacer AS350X 512GB SATA | 249 zł |
Dysk SSD Apacer AS350X 512GB SATA3 2,5" (560/540 MB/s) 7mm, TLC 3D NAND | 197 zł |
Apacer 512GB 2,5" SATA SSD AS350X - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 199 zł |
Modyfikacje Apacer Panther AS350X AP512GAS350XR
Ceny na Apacer Panther AS350X AP512GAS350XR |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR 256 GB | od 105 zł | 5 oferty | ||
Apacer Panther AS350X AP512GAS350XR 512 GB | od 197 zł | 5 oferty | ||
Apacer Panther AS350X AP1TBAS350XR 1 TB | od 330 zł | 5 oferty |