SSD Apacer Panther AS340 AP240GAS340G-1 240 GB
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Apacer AP240GAS340G-1 |
|
Przystępny cenowo dysk SSD SATA 3 o pojemności 240 GB zaprojektowany na bazie połączenie budżetowego kontrolera Phison oraz 64-warstwowej pamięci flash TLC 3D NAND firmy Toshiba. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do wykorzystania jako dysk systemowy w komputerach stacjonarnych lub mobilnych klasy podstawowej. Może być używany do modernizacji istniejących komputerów konsumenckich/biurowych lub podstawowych stacji roboczych (przy niewielkim obciążeniu podsystemu dyskowego).
Ma bardzo atrakcyjną i przystępną cenę, doskonałą energooszczędność i przyzwoitą prędkość odczytu/zapisu sekwencyjnego/losowego (505/410 MB/s). Dysk SSD Apacer Panther AS340 AP240GAS340G-1 w pełni obsługuje monitorowanie SMART, technologie NCQ, Trim, sprzętową korekcję LDPC i szybkie buforowanie SLC operacji zapisu do małego bufora o pojemności około 2 GB. Zastąpienie systemowego dysku twardego przez taki model przyspieszy ładowanie systemu operacyjnego i aplikacji wymagających dużej ilości zasobów o 2,5-4 razy. Szybkie ładowanie poziomu/mapy czy niezauważalne dynamiczne ładowanie części otwartego świata gry nie pozostawi obojętnym większości oszczędnych graczy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Kup Apacer Panther AS340 AP240GAS340G-1 240 GB
Wszystkie ceny 8 →Apacer Panther AP240GAS340G-1 Dysk SSD 240 GB Wielokolorowy | 110 zł |
Dysk APACER AS340 Panther 240GB SSD | 109 zł |
Dysk SSD Apacer AS340 240GB 2.5" SATA III (AP240GAS340G-1) | 96 zł |
Modyfikacje Apacer Panther AS340 AP240GAS340G-1
Ceny na Apacer Panther AS340 AP240GAS340G-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 120 GB | od 68 zł | 8 oferty | ||
Apacer Panther AS340 AP240GAS340G-1 240 GB | od 96 zł | 11 oferty | ||
Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 480 GB | od 160 zł | 1 oferta |