SSD Apacer Panther AS350X AP128GAS350XR 128 ГБ
Фото 3 |
Apacer AP128GAS350XR 2021 рікPanther (бюджетні 2.5") |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Apacer Panther AS350X AP128GAS350XR
Ціни на Apacer Panther AS350X AP128GAS350XR |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR 256 ГБ | від 105 zł | 5 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350X AP512GAS350XR 512 ГБ | від 197 zł | 5 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350X AP1TBAS350XR 1 ТБ | від 330 zł | 5 пропозицій |