SSD Apacer Panther AS350X AP1TBAS350XR 1 TB
Zdjęcia 3 |
Apacer AP1TBAS350XR 2021 rokPanther (budżetowe 2,5") |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer Panther AS350X AP1TBAS350XR 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apacer AS350X 1 TB SSD czarny SATA 6 Gb/s 25" AP1TBAS350XR-1 | 383 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! APACER AS350X SSD 1TB SATA3 2.5inch 560/540 MB/s - PAC | 342 zł |
Apacer As350x 1tb Ssd Przezroczysty AP1TBAS350XR-1 | 330 zł |
Dysk SSD Apacer AS350X 1TB SATA3 2,5" (560/540 MB/s) 7mm, TLC 3D NAND | 355 zł |
Apacer 1TB 2,5" SATA SSD AS350X - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 349 zł |
Modyfikacje Apacer Panther AS350X AP1TBAS350XR
Ceny na Apacer Panther AS350X AP1TBAS350XR |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR 256 GB | od 105 zł | 5 oferty | ||
Apacer Panther AS350X AP512GAS350XR 512 GB | od 197 zł | 5 oferty | ||
Apacer Panther AS350X AP1TBAS350XR 1 TB | od 330 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →