SSD Apacer Panther AS350 AP120GAS350-1 120 GB
Wideo 21Zdjęcia 3 |
Apacer AP120GAS350-1 |
|
Niedrogi wewnętrzny dysk SSD 120 GB z interfejsem SATA 3 i nietypową konstrukcją. Producent plasuje się w początkowej półki cenowej, w rzeczywistości jest to jedno z najbardziej przystępnych cenowo urządzeń firmy. Wyposażony w pamięć flash TLC NAND i przeznaczony do użytku w komputerach domowych i biurowych, gdzie z powodzeniem może pełnić rolę produktywnego dysku systemowego. Małe wymiary, niska waga i niskie zużycie energii sprawiają, że nadaje się do montażu w laptopach.
Ze względu na wsteczną kompatybilność interfejsu z przestarzałym standardem SATA 2, dysk Apacer Panther AS350 [AP120GAS350-1] może być użyty do aktualizacji istniejących systemów, należy jednak pamiętać, że stosunkowo niska przepustowość interfejsu SATA 2 (3 GB/s) może ograniczyć szczytową wydajność urządzenia, czyli do 490 MB/s dla operacji odczytu i do 130 MB/s dla zapisu. Napęd obsługuje funkcję TRIM i ma pełną funkcjonalność SMART. Zapewniona jest oficjalna 3-letnia gwarancja.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Kup Apacer Panther AS350 AP120GAS350-1 120 GB
Wszystkie ceny 6 →Dysk APACER AS350 Panther 120GB SSD | 118 zł |
Dysk APACER AS350 Panther 120GB SSD | 118 zł |
Dysk APACER AS350 Panther 120GB SSD AP120GAS350-1 | 118 zł |
Dysk SSD APACER AS350 Panther, 2.5”, 120 GB, SATA III, 450 MB/s | 125 zł |
Dysk SSD wewnętrzny Apacer 2.5", wewnętrzny SATA III, 120GB, AS350, AP120G | 130 zł |
Dysk SSD Apacer AS350 Panther 120GB SATA3 2,5" (450/350 MB/s) 7mm, TLC | 63 zł |
Modyfikacje Apacer Panther AS350 AP120GAS350-1
Ceny na Apacer Panther AS350 AP120GAS350-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350 AP120GAS350-1 120 GB | od 63 zł | 7 oferty | ||
Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1 128 GB | od 90 zł | 3 oferty | ||
Apacer Panther AS350 AP240GAS350-1 240 GB | od 150 zł | 3 oferty | ||
Apacer Panther AS350 AP256GAS350-1 256 GB | od 113 zł | 1 oferta | ||
Apacer Panther AS350 AP480GAS350-1 480 GB | od 260 zł | 7 oferty |