SSD Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR 256 GB
Zdjęcia 3 |
Apacer AP256GAS350XR 2021 rokPanther (budżetowe 2,5") |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Disque Dur SSD Apacer AS350X 256Go AP256GAS350XR-1 | 105 zł |
Dysk SSD Apacer AS350X 256GB 2.5" SATA III (AP256GAS350XR-1) | 108 zł |
Dysk SSD Apacer AS350X 256GB SATA3 2,5" (560/540 MB/s) 7mm, TLC 3D NAND | 112 zł |
Dysk SSD Apacer AS350X 256GB 2.5" SATA III (AP256GAS350XR-1) | 107 zł |
Apacer 256GB 2,5" SATA SSD AS350X - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 109 zł |
Modyfikacje Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR
Ceny na Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR 256 GB | od 105 zł | 5 oferty | ||
Apacer Panther AS350X AP512GAS350XR 512 GB | od 197 zł | 5 oferty | ||
Apacer Panther AS350X AP1TBAS350XR 1 TB | od 330 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →