SSD HP S700 2DP98AA#ABB 250 GB
Wideo 15 |
HP 2DP98AA#ABB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP S700 2DP98AA#ABB 250 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP s700 250gb Interne SATA SSD 2DP98AA#ABB | 159 zł |
HP S700 2.5" 250 GB Serial ATA III 3D NAND dysk twardy 2DP98AA#ABB | 143 zł |
Dysk SSD HP S700, 2.5'', 250 GB, SATA III, 515 MB/s | 210 zł |
HP S700 2.5" 250 GB Serial ATA III 3D NAND dysk twardy 2DP98AA#ABB | 143 zł |
Hp S700 250gb Sata 3 Ssd Czarny 2DP98AA | 140 zł |
HP S700 2.5" 250 GB Serial ATA III 3D NAND dysk twardy | 192 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje HP S700 2DP98AA#ABB
Ceny na HP S700 2DP98AA#ABB |
---|---|---|---|---|
HP S700 2DP97AA#ABB 120 GB | od 82 zł | 1 oferta | ||
HP S700 2DP98AA#ABB 250 GB | od 140 zł | 7 oferty | ||
HP S700 2DP99AA#ABB 500 GB | od 192 zł | 5 oferty | ||
HP S700 6MC15AA#ABB 1 TB | od 372 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →