SSD HP P40 P40497-B21 480 GB DWPD 0.5
HP P40497-B21 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP P40 P40497-B21 480 GB DWPD 0.5
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF (2.5in) Basic Carrier P40497-B21 | 795 zł |
Dysk SSD Hewlett Packard Enterprise HPE 480 GB SATA RI SFF BC MV | 885 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! hewlett packard enterprise Dysk 480GB SATA RI SFF BC | 791 zł |
Hpe P40497-b21 480gb Ssd Posrebrzany | 883 zł |
HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF (2.5in) Basic Carrier P40497-B21 | 795 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje HP P40 P40497-B21
Ceny na HP P40 P40497-B21 |
---|---|---|---|---|
HP P40 P40497-B21 480 GB DWPD 0.5 | od 794 zł | 8 oferty | ||
HP P40 P40502-B21 480 GB DWPD 3.5 | od 966 zł | 8 oferty | ||
HP P40 P40498-B21 960 GB | od 1 117 zł | 6 oferty | ||
HP P40 P40503-B21 960 GB DWPD 3.4 | od 1 919 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →