SSD HP S650 345M8AA 240 ГБ
Відео 14 |
HP 345M8AA 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S650 345M8AA 240 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP SSD S650 25" 240 GB SATA 15 GB/s 345M8AA | 188 zł |
Dysk SSD HP S650 240GB 2.5" SATA III (345M8AA) | 173 zł |
SSD 2,5" 240GB HP S650 dysk twardy 345M8AA | 153 zł |
Dysk SSD HP S650 240 GB 2,5, W126930411 | 269 zł |
Відеоогляди
Модификації HP S650 345M8AA
Ціни на HP S650 345M8AA |
---|---|---|---|---|
HP S650 345M7AA 120 ГБ | від 79 zł | 3 пропозиції | ||
HP S650 345M8AA 240 ГБ | від 153 zł | 4 пропозиції | ||
HP S650 345M9AA 480 ГБ | від 256 zł | 4 пропозиції | ||
HP S650 345N0AA 960 ГБ | від 356 zł | 3 пропозиції | ||
HP S650 345N1AA 1.92 ТБ | від 703 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →