SSD HP S650 345M8AA 240 GB
Wideo 14 |
HP 345M8AA 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP S650 345M8AA 240 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP SSD S650 25" 240 GB SATA 15 GB/s 345M8AA | 188 zł |
Dysk SSD HP S650 240GB 2.5" SATA III (345M8AA) | 173 zł |
SSD 2,5" 240GB HP S650 dysk twardy 345M8AA | 153 zł |
Dysk SSD HP S650 240 GB 2,5, W126930411 | 269 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje HP S650 345M8AA
Ceny na HP S650 345M8AA |
---|---|---|---|---|
HP S650 345M7AA 120 GB | od 79 zł | 2 oferty | ||
HP S650 345M8AA 240 GB | od 153 zł | 4 oferty | ||
HP S650 345M9AA 480 GB | od 256 zł | 4 oferty | ||
HP S650 345N0AA 960 GB | od 357 zł | 3 oferty | ||
HP S650 345N1AA 1.92 TB | od 703 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →