SSD HP S650 345M9AA 480 GB
Wideo 14 |
HP 345M9AA 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP S650 345M9AA 480 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP SSD S650 480Gb SATA3 25" 6955914614093 | 433 zł |
Dysk SSD HP S650 480GB 2.5" SATA III (345M9AA) | 290 zł |
HP S650 2.5" 480 GB Serial ATA III dysk twardy 345M9AA | 256 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje HP S650 345M9AA
Ceny na HP S650 345M9AA |
---|---|---|---|---|
HP S650 345M7AA 120 GB | od 79 zł | 2 oferty | ||
HP S650 345M8AA 240 GB | od 153 zł | 4 oferty | ||
HP S650 345M9AA 480 GB | od 256 zł | 4 oferty | ||
HP S650 345N0AA 960 GB | od 357 zł | 3 oferty | ||
HP S650 345N1AA 1.92 TB | od 703 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →